O nás

Náš byznys tvoří naše jméno

Výšky jsou náš druhý domov

Společnost Toman Organization založená v roce 2022 je profesionální a zkušená společnost, která nabízí širokou škálu služeb jak na zemi, tak ve výškách. Mezi naše speciality patří lanový přístup a instalace solárních fotovoltaických systémů. Při veškeré naší práci upřednostňujeme bezpečnost a kvalitu a používáme pouze kvalitní, certifikované vybavení od známých značek. 

Tým se skládá z kvalifikovaných a vyškolených odborníků, kteří jsou odhodláni poskytovat našim klientům ty nejlepší služby. Máme bohaté zkušenosti v různých průmyslových odvětvích a jsme schopni zvládnout malé i velké projekty. S našimi službami lanového přístupu se dostaneme i do nejobtížněji přístupných oblastí, což umožňuje snadné provádění úkolů, jako je údržba, opravy a kontroly.

Naše služby poskytujeme po celém světě.

Praxi jsme nabrali na různých zahraničních ale i domácích projektech. Technickou zdatnost jsme získali na montážích ve Spojeném království, Kataru, Nizozemsku, Německu, Rakousku, České Republice, Švédsku ale i v zemi vycházejícího slunce Japonsku.

Prošli jsme různými montážními obory od regálových systémů po montáže solárních panelů a své zkušenosti jsme rozšířili i do oboru výškových prací. Vlastníme potřebné certifikáty pro průmyslové lezení, ovládáme práci z lana. 

Naší doménou jsou výškové práce a montáže FVE na trapézových střechách a vysílačích.

Ve výškách se nebojíme ani spolupráce na kulturních akcích (rigging), natírání, mytí oken z lana a dalších obdobných prací.
Naší raritkou je věšení obrazu. :D


Jsme nadupaní světovými zkušenostmi.
©  Copyright THE TOMAN ORGANIZATION All Rights Reserved 2022
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!